
Via Instagram kwam ik bij Bell Coaching terecht. Wat ik op de website zag voelde goed en ik besloot een vrijblijvend kennismakingsgesprek in te plannen, wat ook goed beviel.
Mijn doel was om wat gerichter en professioneler bezig te zijn in de sportschool. Naar mijn idee deed ik altijd maar wat en kon ik er veel meer uithalen. Ik ben bij Lyenne aan de slag gegaan en na een tijd leek het mij toch leuk op echt specifiek te gaan trainen op powerliften.
Ik voel me altijd erg op mijn gemak bij Lyenne, en Bell coaching in het algemeen, en heb het gevoel dat ik serieus genomen word en dat er naar mij geluisterd wordt.
Daarnaast vind ik de manier van communiceren fijn: eerlijk, zonder poespas en met humor. Ik ben daarom nog steeds erg blij dat ik gekozen heb voor Bell. Zonder Lyenne had ik mijn sportieve doelen niet bereikt, maar had ik ook op mentaal gebied bepaalde stappen niet kunnen zetten.
Echt tevreden over mijn resultaten ga ik nooit worden, haha. Maar Lyenne is het daar niet mee eens en wijst mij vaak op hoe ver ik al ben gekomen. Natuurlijk zie ik dat zelf ook wel in, maar wil ik altijd meer. Lyenne heeft mij laten inzien hoe sterk ik al ben geworden en dat ik nog lang niet klaar ben. Dat sterk zijn, zit hem niet alleen in het fysieke deel maar ook mentaal ben ik er dankzij Lyenne op vooruit gegaan. Daar ben ik haar nog altijd dankbaar voor.
Bell Coaching is coaching zonder poespas, maar met humor, inhoud en wetenschappelijk onderbouwde methoden. Het voelt als een sportfamilie!